[rev_slider_vc alias=”onas”]

List od właścicieli

Od dawna marzyliśmy o tym, by zapraszać do naszego ogrodu nie tylko bliskich i znajomych, ale również wszystkich tych, którzy kochają i cenią sobie przebywanie pośród natury i tego co ona oferuje. Realizując wreszcie pomysł, spełniliśmy marzenie o tym, by „podzielić się” naszym urokliwym miejscem i zaprosić tu każdego, kto pragnie uciec od chaosu i zgiełku miejskiego życia. Każdego, kto chce choć na chwilę pozostawić swój wypełniony mnogością spraw i przedmiotów świat, by złapać oddech pośród zielonych, pełnych ptasich odgłosów, leśno-łąkowych zapachów, naturalnych klimatów naszego ogrodu – uroczyska.

Od samego początku przyświecała nam idea, by Szklana Stodoła, w progi której Państwa zapraszamy była wkomponowana w otaczającą ją przyrodę, by jej nie przesłaniała, przeciwnie, eksponowała ją i stanowiła jej naturalne uzupełnienie. Szklane ściany są w pewnym sensie „oczami” na ogród. Staraliśmy się również, by samo wnętrze było miłe oku i przyjazne w nie narzucający się sposób. By przyciągało raczej wysublimowanym minimalizmem niż przepychem i by sprzyjało nie tylko dobrej zabawie, ale również relaksowi i wypoczynkowi. Dlatego też ze szczególną uwagą projektowaliśmy elementy wyposażenia naszej Stodoły, by wszystko co się na nie składa, akcentowało i podkreślało niepowtarzalną aurę miejsca i pozwalało naszym miłym gościom poczuć się swobodnie i komfortowo.

A więc zapraszamy do naszego bajkowego uroczyska, w progi Szklanej Stodoły, której oczy nie tylko życzliwie spoglądają na ogród, ale przede wszystkim przyjaźnie wypatrują naszych miłych Gości!

Łącząc pozdrowienia,
Aleksandra i Tadeusz Jakubczykowie

Natura

Szklana Stodoła jest w całości przeszklonym budynkiem otwartym na otaczającą ją naturę Uroczyska Motycz. Dzięki temu poczujesz się, jakbyś nie wychodził z pięknego ogrodu mając jednocześnie zapewnioną prywatność.

Minimalizm

Prosty design naszego obiektu to możliwość różnorodnej aranżacji wnętrza w zależności od Twojej potrzeby. Kochamy minimalizm i uważamy, że dzięki niemu Szklana może być różna – w zależności od tego, jakie masz potrzeby.

Dostępność

Dzięki dobremu i szybkiemu połączeniu z Lublinem nie tracisz czas na długie dojazdy i stanie w korkach. Ponadto – możesz z łatwością odwiedzać nasz obiekt także w trakcie okresu przygotowawczego.